Gabinet dietetyki i poradnictwa żywieniowego
lek. med. Gabriela Górska
Specjalista w zakresie dietetyki i planowania żywienia
Jestem lekarzem specjalistą w zakresie ortopedii i traumatologii oraz rehabilitacji medycznej z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy szpitalnej i poradniach specjalistycznych. W pracy zawodowej spotykam się z coraz większą liczbą pacjentów dorosłych, a także dzieci i młodzieży, których problemy zdrowotne m.in. ortopedyczne powiązane są z nadwagą lub otyłością.

Ukończenie studiów podyplomowych w zakresie dietetyki i planowania żywienia oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pozwala mi profesjonalnie pomagać zgłaszającym się pacjentom. "Zrzucenie" nawet kilku kilogramów poprawia jakość życia, zmniejsza dolegliwości bólowe przeciążonych stawów biodrowych, kolanowych i kręgosłupa, poprawia sprawność ruchową, łagodzi objawy chorób dietozależnych. U dzieci i młodzieży zmniejszenie otyłości w wyraźny sposób koreluje z poprawą postawy ciała i wad kończyn dolnych.

Proponuję podjęcie wyzwania jakim jest walka z nadwagą. Bez "cudownych" diet i reklamowanych specyfików poprowadzę Państwa bezpiecznie do celu, a racjonalne żywienie stanie się elementem zdrowego stylu życia.